Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
29
30
31

EXO hosting

TOPlist

Kadeti po prvom turnaji prví

V nedeľu 22.10.2017 sa naši kadeti zúčastnili prvého kvalifikačného turnaja o postup na majstrovstvá Slovenska. Zúčastnili sa ho družstvá Nitra, VKP Bratislava, Trnava, Komárno, Nové Mesto nad Váhom, a voľno malo družstvo Púchova. Na finálový turnaj postupujú družstvá z prvých dvoch miest. Kvalifikácia sa hrá systémom každý s každým na 3 hrané sety. Dnes teda naši kadeti v Trnave odohrali náročných 12 setov.  

Naše družstvo je tvorené prevažne z hráčov narodených 2002-2003 družstva starších žiakov a k nim máme aktuálne troch kadetov (Stanek , Zeman Michal, Muth). Samuel Muth (kapitán družstva) spolu s Michalom Zemanom patria nie len k lídrom nášho tímu, ale aj k osobnostiam tejto súťaže. Našim cieľom je vychovať ďalšiu generáciu talentov, z ktorých okrem reprezentácie, budeme čerpať aj v regióne pri farmárskej spolupráci Myjava - Nové Mesto nad Váhom. Množstvo hráčov po minuloročnej striebornej medaile na Majstrovstvách SR kadetov prešlo do juniorského veku alebo ukončilo činnosť pre študijné povinnosti. 

Aj napriek tomu, že sme nastúpili so značne omladeným družstvom, naši kadeti zvládli úvodný kvalifikačný turnaj a zvládli všetky 4 zápasy úspešne.

Zhodnotenie Juraja Šujana (asistent trénera): „Na turnaji sme získali 9 bodov a obsadili sme celkové 1.miesto. V hre máme samozrejme čo zlepšovať. Naša hra postupne gradovala. Zlepšovali sme sa od zápasu k zápasu. Chalanov môžem pochváliť, že v poslednom zápase boli disciplinovaní a dodržali taktiku, preto boli odmenení víťazstvom. Treba pokračovať vo svojej práci.“

Gratulujeme kadetom k úspešnému vstupu do sezóny a prajeme im úspešnú cestu za obhajobou strieborných medailí z minuloročným majstrovstiev Slovenska. Ďakujeme Vám za našu podporu.

Výsledky zápasov nášho družstva:

VK NMnV - HIT Trnava  3:0 (19,18,15)

VK NMnV - VKP Bratislava  2:1 (-21,23,21)

VK NMnV - VK Komárno  2:1 (17,10,-18)

VK NMnV - VKP Nitra  2:1 (21,-19,19)

David Svitač