Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
2
3
4
5
6
7
8
Dátum : piatok, 8. september 2017
10
11
12
13
14
15
18
19
20
22
25
26
27
28
29

EXO hosting

120x300-b.jpg

TOPlist

Ženy v prípravnom stretnutí s VK Fénix Brno

V piatok 25.8.2017 sme odštartovali volejbalovú púť prvým prípravným zápasom v Brne, kde našim súperom bolo české extraligové družstvo VK Fénix Brno. Odohrali sme 4 sety, 3:1 (-20,14,21,11) v prospech nášho družstva. Z novomestského tímu sa zúčastnilo len 7 hráčok (Rešutíková, Balberčáková, Chárová, Melicherová, Blizmanová, Tokošová, Jančovičová). Pre zranenie aktuálne nemôže naplno trénovať Vojtechová a s chorobou sa trápi Magyarová.

Zápas začal veľmi pekným volejbalom na oboch stranách, súper mal celý prvý set pod kontrolou, v koncovke vyhral razantnou hrou na útoku a kvalitnou obranou v poli. Ďalšie sety sa niesli v prospech našich dievčat, ktoré môžem len pochváliť za bojovnosť v poli a taktiež pestrú hru na útoku. Dominantným bol v týchto setoch náš servis, ktorým sme zatlačili súpera a neumožnili mu naplno sa útočne prejaviť. Skončil sa nám 4. týždeň kondičnej prípravy, kde sa s loptami stretávame menej a tak na oboch stranách bolo vidieť známky únavy.

Naše družstvo na poste univerzálnej hráčky doplnila Kika Chárová (VKP BA), na bloku Mima Balberčáková (Slávia UK). Funkciu libera v tomto zápase skvelo zvládla mladučká Ema Jančovičová (VKM Piešťany) a našu absentujúcu smečiarku nahradila Barča Tokošová (VK Skalica). Všetky nové hráčky postupne predstavíme vo svojich vizitkách na stránke nášho klubu.

Najbližšie si zmeriame sily v prípravných zápasoch s extraligovým klubom VK HIT Trnava, v utorok 29.8.2017 (športová hala Trnava) a v piatok 1.9.2017 (športová hala NM).

Lucia Šujanová - trénerka

Partneri VK Nové Mesto nad Váhom

Generálny partner VK

Partneri SVF