Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

EXO hosting

TOPlist

Dostaň svoje telo do formy

DOSTAŇ SVOJE TELO DO FORMY 

 

Priberanie je zrejme problém tohto storočia a postihuje takmer 80 % obyvateľstva, pokúsime sa vám pomôcť a veríme, že spoločne to dokážeme.

 

Niekoľko zásad na úvod:

1. Rozdeľte si jedlo na 5 - 6 častí a skúste si zariadiť dni tak, aby ste jedli každé 2,5 hodiny.

2. Pite aspoň (minimum) 1 dcl každú hodinu - voda, čaje, zriedené ovocné, džúsy, žiadne sladké nápoje, žiadna cola, ani bublinky.

3. Doobeda jedzte sacharidy (ryža, pečivo, zelenina a ovocie), poobede sa snažte jesť viac proteínov (mäso, koktejly, zelenina, menej ovocia).

4. Ak viete jesť separovanú stravu, lepšie pre vás, menej zaťažíte zažívací trakt, ochránite pankreas a strava sa nebude ukladať.

5. Vylúčte zo stravy všetky keksíky, koláče,sladkosti. Ako náhradu použite pár kociek horkej čokolády - zlato pre mozog a dobrú náladu.

6. Jedzte, čo najviac vlákniny,  mlsajte s orieškami, mandľami a ak môžete na ráno používajte klíčky (naklíčený ovos, pšenica, žerucha..)

7. Cvičte minimálne 30 minút a viac, pretože tuk sa spaľuje až po 20 minútach aeróbnej aktivity.

8. Nemyslite na jedlo! Myslite na to, že sa vám podarí schudnúť.

 

A teraz niekoľko prípravkov, ktoré vám pomôžu rýchlejšie schudnúť a pozitívne myslieť.

 

L-karnitín - prípravok, ktorý prednostne spaľuje tuky. Ak sa v tele nenachádza, tuky sa nespaľujú.

ThermoFit - silný termogenický spaľovač, ktorý vám  umožní intenzívnejšie trénovať, viac spaľovať a mať výbornú náladu pri cvičení. Účinok vidíte už po 30 minútach.

BodyFit - 40 % proteínový koktail - môžete ho použiť namiesto jedného jedla, hlavne 2. večera alebo ráno, ak nemáte čas na jedlo. Dodá telu všetky živiny, pritom sa z neho nepriberá a je to aj maškrta.

Fit Chitosferín - prípravok na odchytávanie tukov z potravy. To znamená, že ak zhrešíte a dnes si dáte šľahačku - žiadne nervy. Fit chitosferín  vytiahne všetky tuky a neprechádzajú do krvi a neukladajú sa. Je aj veľmi dobrý, ak sa stravujete vo verejných jedálňach, tam sú totiž v omáčkach, polievkach skryté tuky a Fit Chitosferín je veľmi užitočný.Okrem toho znižuje cholesterol a upravuje žalúdočné prostredie v prípade nejakých toxických látok. 

 

Zdroj: Kompava.sk