Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
6
7
8
9
10
13
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30

EXO hosting

TOPlist

Medzinárodný turnaj žien HELLA CUP 2017

Turnaj
Dátum:: sobota, 16. september 2017 09:00 - nedeľa, 17. september 2017 19:00

Miesto konania:: Športová hala a Telocvičňa ZŠ Tematínska  |  Mesto:: Nové Mesto nad Váhom

1.kategória:

Termín:   dňa 16.-17.09.2017 v Novom Meste nad Váhom (SR)

Mieto konania: ŠH , Javorinská 19, 915 01 Nové Mesto n.V. (Skupina A,B)
                           ZŠ Tematínska, Tematínska ulica č. 2092, 915 01 Nové Mesto n.V.

Začiatok turnaja: 16.09.2016 o 9.00hod zápasy v skupinách A,B

Ukončenie turnaja: 17.09.2016 do 16:00hod vyhodnotenie turnaja v ŠH

Herný systém: na turnaji bude štartovať 6 družstiev v dvoch skupinách A,B – každý s každým, v ďalšom dni stretnutia o umiestnenie

Rozlosovanie:

 

SKUPINA A - zápasy v skupinách -  16. september 2017 – SOBOTA, ŠH Javorinská

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

1 - 3

VK Nové Mesto n/V

(SVK)

-

COP Nitra

(SVK)

9:30

1

2 - 3

BK97 Stova Spišská Nová Ves (SVK)

-

COP Nitra

(SVK)

12:00

1

1 - 2

VK Nové Mesto n/V

(SVK)

-

BK97 Stova Spišská Nová Ves (SVK)

14:30

1

 

SKUPINA B - zápasy v skupinách -  16. september 2017 – SOBOTA, ŠH Javorinská

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

1 - 3

VK Fénix Brno

(CZE)

-

ŠK Dinamo Bratislava (SVK)

9:30

2

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok (SVK)

-

ŠK Dinamo Bratislava (SVK)

12:00

2

1 - 2

VK Fénix Brno

(CZE)

-

KV MŠK Oktan Kežmarok (SVK)

14:30

2

 

SEMIFINÁLE  -  16. september 2017 – SOBOTA, ŠH Javorinská

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

1A – 3B

 

-

 

 

17:00

1

1B – 3A

 

-

 

17:00

2

2A – 2B

 

-

 

19:00

1

 

Skupina o 4. – 6. miesto - 17. september – NEDEĽA, ZŠ Tematínska

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

P1 – P3

 

-

 

 

09:00

Centr.

P2 – P3

 

-

 

11:30

Centr.

P1 – P2

 

-

 

14:00

Centr.

 

Skupina o 1. – 3. miesto - 17. september – NEDEĽA, ŠH Javorinská

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

V1 - V3

 

-

 

 

09:00

Centr.

V2 – V3

 

-

 

11:30

Centr.

V1 – V2

 

-

 

14:00

Centr.

2.kategória:

Termín:   16.09.2017 v Novom Meste nad Váhom (SR)

Miesto konania:  ZŠ Tematínska, Tematínska ulica č. 2092, 915 01 Nové Mesto n.V.

Začiatok turnaja: 16.09.2016 o 9.00hod

Ukončenie turnaja: 16.09.2016 o cca 20:00hod

Herný systém: na turnaji budú štartovať 4 družstvá, ktoré odohrajú turnaj systémom každý s každým na 3 hrané sety, set = 1 bod

Rozlosovanie:

 

Zápasy (každý s každým) - 16. 9. 2017 - SOBOTA, ZŠ Tematínska

Číslo

Domáci

 

Hostia

ÚHČ

Ihrisko

1 - 4

VK Nové Mesto n/V „B“
(SVK)

-

COP Nitra „B“ (repre 2002)
(SVK)

9:00

Centr.

2 - 3

VSC Fatra Zlín (juniorky)
(CZE)

-

ŠK Komjatice
(SVK)

11:00

Centr.

1 - 3

VK Nové Mesto n/V „B“
(SVK)

-

ŠK Komjatice
(SVK)

12:30

Centr.

2 - 4

VSC Fatra Zlín (juniorky)
(CZE)

-

COP Nitra „B“ (repre 2002)
(SVK)

14:00

Centr.

1 - 2

VK Nové Mesto n/V „B“
(SVK)

-

VSC Fatra Zlín (juniorky)
(CZE)

15:30

Centr.

3 - 4

ŠK Komjatice
(SVK)

-

COP Nitra „B“ (repre 2002)
(SVK)

17:00

Centr.

 

 

Adresa:
Javorinská 1952/19, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

 

Mapa:


Powered by iCagenda