Žiaci majú za sebou prvé dve kolá

Nové Mesto nastúpilo v zložení Ševcech, Mora, Krchňavý, Mitana, Ferianec, Horňák. Chalani začali výborne keď pri podaní kapitána Ševcecha viedlo už 8:0. Avšak bratislavčania dokázali tento set vyhrať vďaka lepšiemu príjmu v pomere 25:21. V druhom sete Nové Mesto skvalitnilo servis aj príjem a vyhralo 27:25. Ale v ďaľších dvoch setoch vyhrali hostia najmä vďaka niekoľkým sporným verdiktom rozhodcu 27:25 a 25:18. Do druhého zápasu som urobil pár zmien v základnej zostave, keď Mitanu som presunul z postu univerzála na blok, na u-čko sa posunul Mora a na smeči hral náš mladý hráč Harmady. Tento ťah sa vzápätí vyplatil keďže Nové Mesto malo viac bodov z bloku a vyčerpaným bratislavčanom sa prestalo dariť na servise aj prihrávke a tak Nové Mesto vyhralo v pomere 27:25, 25:16, 25:17 a radovalo sa zo zisku 3 bodov. Chlapcom želám mnoho úspechov v ďaľších zápasoch.